Jetea Romania Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Jaguarul
Posts : 2
Join date : 2018-01-26

Aplicatie politist Empty Aplicatie politist

Fri Jan 26, 2018 8:25 pm
Nume: Darius
Prenume: Ciochiu
Varsta: 17
Numele de pe server: Pedofilescu Darius
Orele pe server: aprx 60
Ce job ai dori? Politist
Dupa parerea ta, cu ce crezi ca se ocupa jobul dorit? Dupa parerea mea, si dupa experienta adunata de pe SAMP, politia ajuta ca orasul sa fie in siguranta, patruland pe strazi si a fii la curent cu tot ce se intampla prin oras si bineinteles cu prinderea hotilor, criminalilor si drogatilor.Are obligatia de a raspunde la apeluri primite si sa ajute playeri la nevoie.
Cu ce ai putea ajuta jobul dorit? Am experienta dupa cum am spus, sunt on in fiecare zi si ma joc cam 5ore, voi fii foarte serios si voi ajuta la prinderea celor care nu respecta legea si ii voi ajuta pe cei care au nevoie.Si stau pana tarziu cam in fiecare seara de la 8 pana pe la 2 3 noaptea
Cum te caracterizezi? Sunt sociabil,amuzant,respectuos si serios si imi place foarte mult gtau l si shooterele.Sper sa primesc Jobul ;D
avatar
Admin
Admin
Posts : 19
Join date : 2018-01-11
http://jetearo.forumotion.eu

Aplicatie politist Empty Re: Aplicatie politist

Sat Jan 27, 2018 1:23 am
Vei primi rankul de "Cadet" si pentru o zi vei merge alaturi de un politist cu experienta. La sfarsitul zilei acesta va decide daca vei primi rankul de "Ofiter de Politie" sau nu.
avatar
Jaguarul
Posts : 2
Join date : 2018-01-26

Aplicatie politist Empty Re: Aplicatie politist

Sat Jan 27, 2018 10:16 am
Multumesc mult.O sa intru diseara pe la 6 7.
Sponsored content

Aplicatie politist Empty Re: Aplicatie politist

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum